D15P33E6GX00LF
D15P33E6GX00LF
D15P33E6GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5877-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P33E6GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D15P33E6GX00LF דגמים
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
סדרה
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C