D15P34A4GX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
EDAC Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
EDAC Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15P34A4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15P34A4GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P34A4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C