D15S13A4GI00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15S13A4GI00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D15S13A4GI00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15S13A4GI00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C