D25P13A4PA00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CONEC
קיים במלאי: 347
גיליון נתונים
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P13A4PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P13A4PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P13A4PA00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D25P13A4PA00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C