D25P13A6GX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Amphenol CONEC
קיים במלאי: 347
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 156
גיליון נתונים
קיים במלאי: 65
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 6
קיים במלאי: 107
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P13A6GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P13A6GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P13A6GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
D25P13A6GX00LF דגמים
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
סדרה
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C