D25P24A4PA00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 93
קיים במלאי: 4
EDAC Inc.
EDAC Inc.
Amphenol CS (Commercial Products)
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P24A4PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P24A4PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P24A4PA00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מודלים EDA/CAD
D25P24A4PA00LF דגמים
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C