D25P24A6RV12LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
EDAC Inc.
EDAC Inc.
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 61
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P24A6RV12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P24A6RV12LF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P24A6RV12LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D25P24A6RV12LF דגמים
קטגוריה
סיומת
משחת הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מאפיינים
מוביל לוח, חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C