D25P90C6GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P90C6GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P90C6GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P90C6GL00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D25P90C6GL00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
קיבוע
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C