D25P90C6PV00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
NorComp Inc.
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 30
TE Connectivity AMP Connectors
Amphenol CS (Commercial Products)
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P90C6PV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P90C6PV00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P90C6PV00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
מודלים EDA/CAD
D25P90C6PV00LF דגמים
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C