D25P91C4GI00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P91C4GI00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P91C4GI00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P91C4GI00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C