D25P91C4GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P91C4GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P91C4GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P91C4GL00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C