D25P91C4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P91C4GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P91C4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C