D25P91C6GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25P91C6GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P91C6GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P91C6GL00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C