D25P91C6PA00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
D25P91C6PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P91C6PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P91C6PA00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
מודלים EDA/CAD
D25P91C6PA00LF דגמים
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C