D25S24B6RV09LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25S24B6RV09LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25S24B6RV09LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D25S24B6RV09LF דגמים
קטגוריה
סיומת
משחת הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
מוביל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C