D25S33E4GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25S33E4GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25S33E4GL00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
מודלים EDA/CAD
D25S33E4GL00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C