D25S91C4PX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25S91C4PX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25S91C4PX00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
מודלים EDA/CAD
D25S91C4PX00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
קיבוע
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C