D37S13B4PA00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 37
קיים במלאי: 28
Amphenol CS (Commercial Products)
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37S13B4PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37S13B4PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37S13B4PA00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מרווח Backset
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C