D37S24A4PA00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37S24A4PA00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37S24A4PA00LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מודלים EDA/CAD
D37S24A4PA00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C