D37S33E6PA119LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 59
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 85
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 3
קיים במלאי: 164
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37S33E6PA119LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37S33E6PA119LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37S33E6PA119LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליאסטר
חומר מגע
סגסוגת נחושת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C