DAM15S500MN פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DAM15S500MN
מק"ט מוצר של DigiKey
DAM15S500MN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAM15S500MN
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי קדמיום צהוב
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C