DAO7W2S300G40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAO7W2S300G40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAO7W2S300G40LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
מודלים EDA/CAD
DAO7W2S300G40LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 40A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C