DAP15P365TXLF
DAP15P365TXLF
DAP15P365TXLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-2812-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAP15P365TXLF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
DAP15P365TXLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
1000V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C