DAPV15P365GTXLF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DAPV15P365GTXLF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DAPV15P365GTXLF דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב GXT™ |
אריזה מגש | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 7.5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 1000V |
מספר השורות 2 | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
סוג ההרכבה | חומר מגע סגסוגת נחושת |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |