DAV7W2P343G30LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DAV7W2P343G30LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DAV7W2P343G30LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 7POS VERT SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
מודלים EDA/CAD
DAV7W2P343G30LF דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 30A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C