DB9W4S500G40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
DB9W4S500G40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DB9W4S500G40LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 (‎5 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DB9W4S500G40LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A, 40A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
ירוק
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
סוג ההרכבה
חומר מגע
פליז, ברונזה זרחנית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 9W4
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C