DBM13W3P400N | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DBM13W3P400N-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT WW |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DBM13W3P400N דגמים |
קטגוריה | מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) |
יצרן | סיומת WireWrap |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 7.5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
מספר השורות 2 | חומר מגע פליז |
סוג ההרכבה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |