DBM25S332N
מק"ט מוצר של DigiKey
609-DBM25S332N-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DBM25S332N
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
DBM25S332N דגמים
קטגוריה
סוג מגע
אות
סיומת
לחם (Solder)
אריזה
בתפזורת
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C