DD36W4S300A00LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | DD36W4S300A00LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 36POS VERT SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 36 (32 + 4 כוח) חיבורים D-Sub, Combo שקע, שקעי נקבה מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) |
יצרן | סיומת לחם (Solder) |
סדרה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
אריזה מגש | גימור מגע זהב |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
מספר השורות 3 | חומר מגע פליז |
סוג ההרכבה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |