DEMS09S300
מק"ט מוצר של DigiKey
DEMS09S300-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DEMS09S300
תיאור
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DEMS09S300 דגמים
קטגוריה
מאפיין אוגן
צד הלוח
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי קדמיום צהוב
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
מספר השורות
2
חומר מגע
ארד זרחני
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C