DILB14P-223TLF
DILB14P-223TLF
DILB14P-223TLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-4712-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DILB14P-223TLF
תיאור
CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14 (2 x 7) חיבורים DIP‏, מרווח שורות 0.3‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ) שקע בדיל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DILB14P-223TLF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
פסיעה - זקף
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
אריזה
צינור
גימור מגע - זקף
בדיל
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
עובי גימור מגע - זקף
100.0 מיקרו-אינץ' (2.54 מיקרומטר)
סוג
DIP‏, מרווח שורות 0.3‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
חומר מגע - זקף
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים או הפינים (סריג)
14 (2 x 7)
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
פסיעה - חיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
גימור מגע - חיבור
בדיל
אורך זקף סיומת
עובי גימור מגע - חיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
חומר מגע - חיבור
סגסוגת נחושת
דירוג זרם (אמפר)
1 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות מגע
30mOhm