HM2P87PKJ1R5GFLF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 364
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
220 (‎44 + 176 הארקה) חיבורים פס פינים, פיני זכר מחבר 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) חור מעבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Amphenol ICC’s Millipacs® High Speed Connectors
HM2P87PKJ1R5GFLF
מק"ט מוצר של DigiKey
HM2P87PKJ1R5GFLF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HM2P87PKJ1R5GFLF
תיאור
CONN HEADER 220POS 2MM PRESS-FIT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
HM2P87PKJ1R5GFLF דגמים
קטגוריה
מספר השורות
8 + 2
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
סיומת
קיבוע
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
סוג מחבר
פס פינים, פיני זכר
דירוג זרם (אמפר)
1.5 A
תצורת מחבר
D 22
ערך נקוב של המתח
750Vrms
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C