LD25P24A4GV00LF
LD25P24A4GV00LF
LD25P24A4GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5921-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD25P24A4GV00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD25P24A4GV00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C