LD37P24A4GV00LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | LD37P24A4GV00LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LD37P24A4GV00LF דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל-ניקל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה מגש | עובי גימור מגע Flash |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים נועל לוח, חריצי הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 250V |
מספר השורות 2 | צבע שחור |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
גודל מעטה, פריסת מחברים 4 (DC, C) | חומר מגע סגסוגת נחושת |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |