SFV14R-3STBE1HLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5198-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-5198-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-5198-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFV14R-3STBE1HLF
תיאור
CONN FPC BOTTOM 14POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
SFV14R-3STBE1HLF דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
גימור מגע
זהב
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית, ללא הלוגן
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
14
דירוג זרם (אמפר)
0.5A