SFV30R-3STBE1HLF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5203-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-5203-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-5203-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFV30R-3STBE1HLF
תיאור
CONN FPC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 חיבורים FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
SFV30R-3STBE1HLF דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
גימור מגע
זהב
סוג שטוח וגמיש
FPC
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
30
דירוג זרם (אמפר)
0.5A