SFW12R-1STE9LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-SFW12R-1STE9LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-SFW12R-1STE9LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFW12R-1STE9LF
תיאור
CONN FFC FPC BOTTOM 12POS 1MM RA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
סוג קצה כבל
ישר, קוני
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
חומר מגע
ארד זרחני
סדרה
גימור מגע
בדיל
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
חומר הבית
פוליפנילן סולפיד (PPS), ממולא זכוכית
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
חומר מפעיל (Actuator)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
100V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
12
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
1A