SFW12R-3STE1LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-SFW12R-3STE1LFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-SFW12R-3STE1LFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-SFW12R-3STE1LFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFW12R-3STE1LF
תיאור
CONN FFC FPC BOTTOM 12POS 1MM RA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SFW12R-3STE1LF דגמים
קטגוריה
סוג קצה כבל
קוני
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר הבית
פוליפנילן סולפיד (PPS), ממולא זכוכית
סטטוס החלק
פעיל
חומר מפעיל (Actuator)
מאפיינים
כוח החדרה אפס (ZIF)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
100V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר המיקומים
12
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
1A