SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
SFW30S-2STME1LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1169-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-1169-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-1169-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SFW30S-2STME1LF
תיאור
CONN FFC FPC VERT 30POS 1MM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SFW30S-2STME1LF דגמים
חומר הבית
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מפעיל (Actuator)
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
יצוק וסגור 5‏, 6‏, 7‏, 8‏ ו- 13 מיקומים, כוח תחיבה אפס (ZIF)
ערך נקוב של המתח
100V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
מספר המיקומים
30
דירוג זרם (אמפר)
1A