17EHD044PAM000 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 1,633
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 8
קיים במלאי: 59
44 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
17EHD044PAM000
מק"ט מוצר של DigiKey
17EHD044PAM000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
17EHD044PAM000
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 44POS SLDR CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
125V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
3
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליאמיד (PA), ניילון, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) צפיפות גבוהה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C