L117DAFRDA15P זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
3M
קיים במלאי: 9
גיליון נתונים
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 55
קיים במלאי: 378
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L117DAFRDA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DAFRDA15P
מק"ט מוצר של DigiKey
L117DAFRDA15P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L117DAFRDA15P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
מודלים EDA/CAD
L117DAFRDA15P דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C