L117DBFRDA25P זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
3M
קיים במלאי: 364
גיליון נתונים
קיים במלאי: 69
קיים במלאי: 67
קיים במלאי: 13
קיים במלאי: 38
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 935
קיים במלאי: 199
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L117DBFRDA25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DBFRDA25P
מק"ט מוצר של DigiKey
L117DBFRDA25P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L117DBFRDA25P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
מודלים EDA/CAD
L117DBFRDA25P דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C