L177TSCG37SOL2RM5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 956
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 473
קיים במלאי: 240
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 407
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
EDAC Inc.
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 944
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177TSCG37SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSCG37SOL2RM5
מק"ט מוצר של DigiKey
L177TSCG37SOL2RM5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177TSCG37SOL2RM5
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L177TSCG37SOL2RM5 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C