L17DAFRA15P
L17DAFRA15P
L17DAFRA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRA15P
מק"ט מוצר של DigiKey
L17DAFRA15P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L17DAFRA15P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L17DAFRA15P דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
השחל, חריצי הארקה, מעצור מתיחה (Strain Relief)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
עובי חוט
26AWG
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C