L17DAFRA15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRA15PC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L17DAFRA15PC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L17DAFRA15PC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
מודלים EDA/CAD
L17DAFRA15PC309 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C