L17DAFRB15PC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
3M
קיים במלאי: 9
גיליון נתונים
דומים
3M
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 55
קיים במלאי: 378
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L17DAFRB15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRB15PC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L17DAFRB15PC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L17DAFRB15PC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
מודלים EDA/CAD
L17DAFRB15PC309 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C