L17DAFRDA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRDA15P
מק"ט מוצר של DigiKey
L17DAFRDA15P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L17DAFRDA15P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
מודלים EDA/CAD
L17DAFRDA15P דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C