L717DA15PT
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DA15PT
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DA15PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DA15PT
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L717DA15PT דגמים
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C