L717DB25POL2RM8 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 29
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 4
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 29
EDAC Inc.
EDAC Inc.
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DB25POL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DB25POL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DB25POL2RM8
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717DB25POL2RM8 דגמים
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C