L717DBH25PARM6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 101
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 82
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DBH25PARM6
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DBH25PARM6
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DBH25PARM6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DBH25PARM6
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L717DBH25PARM6 דגמים
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
אריזה
בתפזורת
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C